Search

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ecowell ürünleri gerçekten organik mi?

Evet! Ecowell ürünleri, zararlı kimyasal içermeyen, doğal, Vegan ve bitkisel içeriğe sahiptir. Ecowell Organik Kozmetik ürünleri Avrupa’nın en güvenilir sertifikasyon kuruluşlarından ICEA ve EtKO tarafından Organik Kozmetik olarak sertifikalandırılmıştır.

Ecowell ürünleri hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

Asla! Ecowell ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Aynı zamanda ürünlerin içeriğinde kullanılan hammaddeler hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tüm ürünlerimiz PeTA tarafından Vegan & Curelty-Free olarak sertifikalandırılmıştır

Ecowell ürünleri hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilir mi?

Evet! Ecowell ürünleri zararlı kimyasal içermeyen formülüyle anneler ve anne adaylarına uygun olarak üretilmiştir. Ancak hamileyken veya emzirirken herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmadan önce daima doktorunuza danışmanızı öneririz.

Ecowell ürünleri sentetik koku veya parfüm içeriyor mu?

Hayır! Ecowell ürünlerinin kokusu içeriğindeki doğal bitki özlerinden gelmektedir. Sentetik parfüm ve türevlerini içermemektedir.

Ürünlerin son kullanma tarihi nedir?

Ecowell ürünlerimizin raf ömrü 3 yıldır. Kapak açıldıktan sonra 1 yıl içerisine tüketilmesi gerekmektedir.

Ecowell ürünlerini hassas ciltler kullanabilir mi?

Evet, kullanabilir! Ürünlerimizin tamamı hassas ciltler üzerinde dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ecowell ürünleri nano materyal içerir mi?

Hayır! Organik kozmetik sertifikasyon kurallarında nano materyal kullanılması yasaklanmıştır. Ecowell ürünleri bu doğrultuda nano materyal içermemektedir.